Παρουσία επαγγελματιών κομμωτών,παρουσιάστηκαν προτάσεις για νυφικά και βραδινά χτενίσματα, ενώ μετά ακολούθησε και workshop. Ο ενθουσιασμός και η δημιουργικότητα της Κωνσταντίνας έκαναν ακόμη πιο διαδραστικό το χαρακτήρα του σεμιναρίου, ενώ η εμπειρία της και οι πολλές διακρίσεις της σε συνδυασμό με την άρτια κατάρτισή της στα νυφικά – βραδινά χτενίσματα, διαμόρφωσαν ένα υπέροχο αποτέλεσμα. Αξίζει να σημειωθεί ότι η Κωνσταντίνα Κάσια, βραβεύθηκε στη φετινή διοργάνωση της 5ης HAIRPOF, Επαγγελματική Έκθεση Κομμωτηρίου, ως Greek Hairdresser of the Year 2019, εξασφαλίζοντας και μία θέση στον επόμενο ΟMC WORLD CHAMPION στο Παρίσι.