ΤΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΘΗΛΥΚΟ ΑΡΩΜΑ
Ένα σαγηνευτικό Eau de Parfum που δημιουργήθηκε από απολαυστικές φρουτώδεις νότες, ενός αποκλειστικού τριαντάφυλλου του οίκου MUGLER και νότες ενός έντονου, μοντέρνου ξύλου. Ο εκτυφλωτικός συνδυασμός της απόλαυσης και της αυτοεπιβεβαίωσης χάρη σε ένα φρουτώδες, floral &, ξυλώδες Eau de Parfum.
ΟΙ ΠΤΥΧΕΣ ΤΟΥ ΑΡΩΜΑΤΟΣ
Η πληθωρική δόση από νότες σμέουρου δίνει χρώμα και ζωή στην πτυχή της ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗΣ. Η διακριτική γλυκύτητα συνδυάζεται με νότες lychee για ένα εθιστικό φρουτώδες άρωμα που θα σας κάνει να λάμπετε από χαρά.
ΠΤΥΧΗ ΥΠΕΡΟΧΗΣ
Ο συνδυασμός φύσης και καινοτομίας αποπνέει μία απόλυτη θηλυκότητα. Το δαμασκηνό τριαντάφυλλο ενισχύεται με διπλή εκχύλιση, για να ληφθεί ένα μεθυστικό, φυσικό τριαντάφυλλο που αναμιγνύεται με ένα νέο, εξαιρετικά φυσικό αιθέριο έλαιο τριαντάφυλλου που δημιουργείται με επαναχρησιμοποίηση* και βιοτεχνολογία. Ένα πολυεπίπεδο και αισθησιακό τριαντάφυλλο του οίκου MUGLER.
ΠΤΥΧΗ ΔΥΝΑΜΗΣ
Μια ξυλώδης δομή Akigalawood και βενζόης δημιουργεί αντίθεση και επιβλητική προσωπικότητα. Το ζωηρό ξύλο Akigala συνδυάζεται με τη δελεαστική και σαγηνευτική βενζόη, δίνοντας δύναμη και υπόσταση στο άρωμα.
ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ
Αυτό το σαγηνευτικό άρωμα αντικατοπτρίζει την προσωπικότητα καθενός από τους τρεις αρωματοποιούς που το δημιούργησαν: εμπλουτισμένο με το πάθος της Sonia Constant, η οποία κατάφερε να συνθέσει ένα νέο τριαντάφυλλο, εμπνευσμένο από το όραμα της Louise Turner για τη θηλυκότητα, το οποίο του δίνει ένα μοναδικό συναίσθημα, και ενισχυμένο με την ηλεκτρική ενέργεια που δημιούργησε ο Quentin Bisch. «Το Angel Nova είναι μια σιδερένια γροθιά μέσα σε βελούδινο γάντι. Δεν είναι ένα απλό τριαντάφυλλο, είναι ένα πολυτελές τριαντάφυλλο.» Sonia Constant «Είναι ένα άρωμα που σας αναζητά. Η μεθυστική νότα έπρεπε να είναι κάτι που θα σας κάνει να χαμογελάτε, γι’ αυτό και φυσικά σκεφτηκάμε το σμέουρο.» Quentin Bisch «Το Akigalawood δεν μπορεί να κρυφτεί. Είναι ένα αρκετά πληθωρικό συστατικό.» Louise Turner C1 – Internal use Angel Nova Eau de Parfum 30 ml, 50 ml, 100 ml
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥ MUGLER ΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ*