Ο Michael Brinkenhoff, MD, οφθαλμίατρος για πάνω από 30 χρόνια, εμπνεύστηκε τη δημιουργία της πρωτοποριακής μάρκας καλλυντικών RevitaLash® Cosmetics από την όμορφη σύζυγό του Gayle.
Η Gayle έγινε η έμπνευση για τον σύζυγό της ώστε να καινοτομήσει και να επιτύχει να δημιουργήσει και να λανσάρει μια συλλογή καλλυντικών προϊόντων που θα μπορούσαν να ενισχύσουν τη φυσική ομορφιά, να χαρίσουν αυτοπεποίθηση και να αναζωογονήσουν το μυαλό, το σώμα και το πνεύμα. Φέτος τον μήνα Οκτώβριο μέρος των εσόδων από τις πωλήσεις των ορών RevitaLash® Cosmetics θα διατεθούν στον Πανελλήνιο Σύλλογο Γυναικών με Καρκίνο Μαστού «Άλμα Ζωής» με στόχο την ενίσχυση των σκοπών και του έργου του Συλλόγου.
Στις 25, 26 και 27 Σεπτεμβρίου 2020, συμμετείχε στο digital Race for the Cure®, το μεγαλύτερο διαδικτυακό, αθλητικό event με στόχο την ευαισθητοποίηση του κοινού για τον καρκίνο του μαστού στην Ελλάδα, την Ευρώπη και τον κόσμο. Η RevitaLash® Greece πήρε μέρος και μαζί της οι παρακάτω συνεργάτες της εταιρείας Giota BeautyLand, Dermaway by Αγγελική Νικοπούλου, Esthetics’ Art, Beauty-Plus Ρέθυμνο και το Skin Matters Γλυφάδα.